Lees voor
Zoek
Home > Westerkerk > Activiteiten

Activiteiten


02
JUN
19.30 - 22.00
Kerkelijk Centrum

Luisterend bidden (6)

New Wine gemeentecursus Luisterend Bidden

Avondcursus in 6 sessies:
Wat betekent het om meer op Jezus te gaan lijken?
Kunnen we echt Gods stem horen?
Op welke manieren spreekt God dan?
Hoe kunnen we onderscheiden wat van God is en wat van onszelf?

Ervaring deelnemer:
“Het was fijn om met deelnemers uit verschillende kerken eenheid in Christus te ervaren. Het bidden voor elkaar, het luisteren naar en voor elkaar: het heeft mij bemoedigd en versterkt in mijn geloof. Ook heb ik geleerd meer opmerkzaam te zijn op de stem van de Heilige Geest in mijn leven en eerder te gehoorzamen wanneer ik Zijn stem herken / hoor.”

Donderdagavond 19:30-22:00 (om de 2 weken)
Waar: Kerkelijk Centrum, Jeugdkant 16, Ermelo
Data: 24 maart | 7 en 21 april | 5 en 19 mei | 2 juni
Kosten: €35,-

Aanmelden:
Joke Nijeboer
M 06 12031558
E jnijeboerbakker@gmail.com



Deel op Deel op

Details

19.30 - 22.00
Kerkelijk Centrum

Zoek activiteit

Van
Tot
Zoek

Activiteiten

22
NOV

Spelletjesavond

20.15 uur
Huiskamer, de Vleugel
Meer informatie

minder
10
JAN

Nieuwjaarsfeest

Nieuwjaarsfeest voor hele gemeente (met eten enz).
15.00 uur
Westerkerk
Meer informatie

meer
20
JAN

Kerk en Israël: Jezus nog altijd verbonden met Zijn volk?

Jezus nog altijd verbonden met Zijn volk?
Jezus is geboren uit een joodse vrouw Maria en leefde als Jood thoraïtisch in Israël te midden van Zijn volk. Een tekst als “Het woord is vlees geworden en het heeft onder ons gewoond”(Joh. 1:14) suggereert dat Jezus een universeel mens is geworden en dat Hij niet langer verbonden is met Zijn volk. Veel teksten wijzen op het tegendeel.

In de aankondiging van de geboorte van Jezus zegt de engel Gabriël dat de Here God Jezus de troon van Zijn vader David zal geven en Hij tot in eeuwigheid als Koning over het huis van Jacob zal heersen (Luc 1: 2, 33). In Rom. 11:26-29 zegt Paulus dat de Verlosser (Jezus) uit Sion zal komen en Hij de goddeloosheden van Jakob zal afwenden. Israël blijft de geliefde van God, want de genadegaven en Gods’ roeping zijn vanwege de verbonden die God met de vaderen gesloten heeft onberouwelijk.

In deze lezing denken we na wat Jezus verbondenheid met Zijn volk betekent voor Israël, de Kerk, de volkeren en de komst van het Koninkrijk.

Datum: Dinsdag 20 januari 2026
Spreker: Ds. Henk Poot; Christenen voor Israël, Nijkerk

Alle bijeenkomsten worden gehouden in:
Plaats: Westerkerk, Oude Nijkerkerweg 4; 3853 JS Ermelo
Tijd: 20.00 – 21.30 uur; kerk open 19.30 uur
Koffie/thee voor en na de lezing
Toegang: vrij; collecte voor het bestrijden van de onkosten.

Voor meer informatie of vragen, kunt u contact opnemen met mevr. N. Kommers. Email:p.a.kommers@planet.nl.

Overige bijeenkomsten op:
20.00 uur - 21.30 uur
Westerkerk, De Vleugel
Meer informatie

meer
Website ontwikkeling: Exitus ICT